SOLÁRIUM LEON – OPÁLENÍ PO CELÝ ROK | REVOLUČNÍ 206/8 | 400 01 ÚSTÍ NAD LABEM | +420 737 351 384 | SOLARIUM.LEON@SEZNAM.CZ

VIBRACE VS. OSCILACE

Existují dva odlišné typy vibračních přístrojů a je důležité porozumět, v čem se liší.

1. typ – vibračního přístroje – Lineár,

rovněž uváděn jako pístový (např. Power plate), je účinný pro zlepšení skoku do výšky což jej činí oblíbeným u fotbalových a basketbalových týmů.

2. typ – Oscilační – u plošiny FLABéLOS

 je navržen pro širokou veřejnost za účelem vylepšení držení těla a tvarování postavy.

Lineární vibrační přístroje, napodobují reakci uživatele jako při skoku. Svaly na obou stranách těla se ve stejnou chvíli stáhnou, což působí na tělo velkou silou – až 6-ti násobek váhy vašeho těla. Opakováním takové zátěže se některé pozice stávají nevyhovující, a obvykle těm, co mají problémy s klouby nebo páteří, jsou svalové stahy nepříjemné nebo až bolestivé.

Oscilační přístroj FLABéLOS, který může pracovat i s větší váhou uživatele, nemá tolik intenzivní dopad na tělo a udržuje páteř pružnější a uvolněnější. Trojrozměrný oscilační systém (T.O.S.), který využívá FLABéLOS FL-3000, vytváří příjemný kolébavý pohyb. Ten způsobuje, že mozek vysílá svalům signály, aby se aktivně stáhly a udržovaly rovnováhu. 

Výsledek je:                                                                                                                                                                                                                              terapeutický, svaly-tvarující a posilující trénink. Tento unikátní systém podporuje všechny výhody vibrace celého těla s minimálním rizikem poškození kloubů nebo šlach, a tím se stává bezpečným a účinným zdrojem cvičení, wellness a terapií nezávisle na vašem věku. Ačkoliv oba systémy vyvolávají nucené napětí vašich svalů, oscilační vibrace přístroje FLABéLOS FL-3000 mají jednoznačně bezpečný přínos pro tělo, čehož při lineárním vibračním tréninku nemůžete při jednoduché pozici vestoje docílit. Naši zákazníci shledávají oscilační pohyblivé desky při dlouhodobém pravidelném používání mnohem pohodlnější než vertikální vibrační podstavec.

PROČ OSCILAČNÍ VIBRACE

Oscilační pohyb (tedy naklápění) považují lékaři a fyzioterapeutové za nejbezpečnější a nejefektivnější vibrační techniku.

Na rozdíl od pístových nebo lineárních vibrací nezávislý výzkum ukázal, že oscilační pohyb je nejbezpečnější a nejefektivnější.

Hlavní rozdíl mezi oscilační vibrací a pístovou vibrací je, že při pístové vibraci se obě nohy současně pohybují nahoru nebo dolů, ale při oscilační vibraci se jedna noha pohybuje nahoru a druhá dolů.

Efekt pístové vibrace:

 (např. u POWER PLATE) je, že při pohybu nahoru, je vysílána komprese impulsů přes nohy do páteře a právě tento silný impuls je problém.

U oscilační vibrace:

 je vliv na páteř výrazně redukován díky tomu, že komprese vznikající při pohybu jedné nohy nahoru je vyrovnávána dekompresí z pohybu druhé nohy dolů.

Flabélos používají:

  • Madonna (zpěvačka)
  • Heidi Klum (supermodelka)
  • Larry Nelson (profesionální golfista) 
  • Monacký princ Albert
  • Jane Fonda (herec)
  • A mnoho dalších…..

FLABÉLOS

Vyzkoušejte, jak s menší námahou dosáhnout účinnějšího spalování nežádoucího tuku! Dostanete se do formy. Díky zpevněným křivkám nabudete zdravé sebevědomí, což vaše okolí přivítá – uvidíte!

Výsledkem jedinečného posilovacího tréninku na přístroji FLABéLOS je zlepšené držení těla, lepší krevní oběh, silnější a pružnější svaly. Snižení Vaši konfekční velikost během tří týdnů!!

Oscilační plošina FLABéLOS je dokonalým posilovacím přístrojem, který vámi cvičí, abyste byli štíhlejší, zdravější a v lepší kondici! Během cvičení na Flabélos naprosto eliminujete nárazy, které při normálním cvičení dávají neblaze zabrat vašim kloubům. Hubněte účinně a bezbolestně – s Flabélos to jde skoro samo…

Vyzkoušejte tuto revoluční novinku v kondičním cvičení!

Jedno zkušební cvičení máte od nás ZDARMA.

 

SOLÁRIUM

Bronz během nekolika návštěv. Opálení a relaxace v horizontálním či vertikálním soláriu. Rady a tipy od profesionálů.

TERMOHUBNUTÍ

Zlepšení prokrvení a krvetvorby. Efektivní úbytek tukové tkáně. Cílené hubnutí v problémových partiích.

Copyright © Blanka Matoušová 2019